El Temizleme Kremi

1

18171615141312111098765ARENA321

Elleriniz, ne kadar kirli olursa olsun 3 gr. Remolin kısa sürede sağlıklı ve etkili temizlik sağlar.

Sanayi alanlarında karşılaşılan katı-sıvı yağ, mürekkep, sentetik-selülozik boyalar, zift, bitüm, poliüretan, katran, tüm ağır ve yapışkan kirlilikleri kolayca ciltten uzaklaştırır.
Lanolin gibi doğal bazlı yağlardan ve maddelerden cilde dost olarak formüle edilmiştir. İçerdiği ovucu tanecikler sayesinde etkin temizlik sağlar.
Yüksek temizleme gücü ve pompalı kullanıma uygun ambalaj yapısı ile kullanımda tasarrufludur.

bakteriMikrobik hastalıkların birçoğu el temizliği ve sağlığına yeterli özeninin gösterilmemesinden kaynaklanıyor.

Bulaşıcı hastalıklardan korunmanın en kolay ve etkili yolu temiz ellerden geçmektedir.

Ekmeğimize, çocuğumuza, sevdiklerimize dokunurken, tokalaşırken kullandığımız ellerimiz vücutta en çok kirlenen ve mikro organizmalarla en çok temas eden organlardır. Elleri temiz tutmak, çatlak ve sıyrıkların oluşmasını önlemek, bazı bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engelleme yollarından biridir. Kurumuş, çatlamış veya problemli ciltlerde temizlik ve hijyeni sağlamak daha zordur. Bu sebeple ellerin sıklıkla yıkanması kadar, yıkarken kullandığımız temizlik maddesinin de nasıl olduğu çok önemlidir.
Cildimizin doğal bir koruyucu yağ tabakası vardır. Cilt sağlığına uygun olmayan temizlik maddelerin kullanımı ile bu koruyucu yağ tabakası bozulur ve cilt korumasız kalır. Bu durum cildin tahriş olmasına, kaşıntı, kuruma, çatlama, egzama ve birçok cilt probleminin ortaya çıkmasına neden olur.

hands-come-togtherBurada işveren ve çalışanların en büyük yanılgısı ellerin kötü durumunu mesleki kader olarak görmeleridir.

Unutmamalı ki ellerin sağlıksız oluşu ve kötü görünümü yapılan işten değil, cilt temizliğinde kullanılan yanlış maddelerden kaynaklanır.

Kullanma Şekli

Eller ıslatılmadan 3 gr. Remolin ile kir çözülünceye kadar ovuşturulur. Sonra su ile durulanır veya bir bez yardımı ile silinir. İçerdiği lanolin sayesinde cildi korur.

remolinkullanim

Neden Remolin?

Hijyenik Eller

ellerRemolin’in içerdiği bakım yağları cilde ihtiyacı olan nemi verir. Koruma ve çatlama gibi problemlerin tamamen önüne geçer. Sağlık kazandırır. Hoş kokusu istenmeyen kokuları yok eder. Dermatolojik olarak güvenliği onaylanmıştır.


Hesaplı

kumbaraRemolin en kirli elin temizliği için yeterli miktarı tasarruflu kullanıma uygun, özel pompası ile ekonomi sağlar.


Vakit Dostu

saatRemolin ile temizlik süresi sadece saniyeler sürer. Lavabo önlerinde yaşanan beklemeler son bulur en değerli şey olan “Zaman” kazanılır.


Doğayı Korur!

su_yaprakRemolin kirin yapısını bozar. Çözünen kir lavabolara yapışmaz, sinmez, giderlerde tıkanma yapmaz, yıkama alanları her zaman temiz kalır.


 Su Tasarrufu

muslukSıradan maddelerle bir el temizliği sırasında 5 lt’den fazla su harcanırken, Remolin 2 lt’den az suyla veya istenildiğinde susuz temizlik sağlar.


Arıtmada Kolaylık Sağlar

ruzgarRemolin ile yapılan temizlik işleminden sonra, atık suyun arıtma tesisinde tıkanıklığa sebep vermez ve enerji tüketimi sağlar.


 Personel Memnuniyeti

insanİş sonrası ellerin kolayca temizleneceğinden emin olan çalışan için, artık maruz kaldığı kirlilikler problem olmaktan çıkar. Kötü görünümlü ellerden kurtulduğu için ellerini saklamak zorunda kalmaz.