Hakkımızda

hakkimizda

Gülsan Endüstriyel, kimyasal ve biyolojik ürünler sektöründeki faaliyetleriyle kaliteli ve performansı yüksek profesyonel ürünler ekonomik maliyetlerle iş ortaklarına ve Türkiye piyasasına hizmet etmeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.

Gülsan Endüstriyel kurulduğu tarihten itibaren uluslararası kalite belgelerinden ISO 9001:2000 / ISO 14001:2004 / ISO 22000:2005 belgelerini almaya hak kazanmıştır. Bu doğrultuda yaptığı AR-GE çalışmalarıyla her ürün yelpazesini yeni, teknolojik, hijyenik, çevreye duyarlı, insan sağlığına ve kullanımına uygun ürünler geliştirerek bu ürünlere iş ortaklarına ve tüketicilerin kullanımına sunmaktır.

Gülsan Endüstriyel ürettiği ürünlerle gıda üretim fabrikaları, catering firmaları, oteller, hastaneler, askeri kurumlar, profesyonel temizlik yapan firmalar, restoranlar, sosyal tesisler vb. işletmelere hizmet vermektedir. Yanı sıra bu firmalara danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle de katkıda bulunmayı edinmiş bir kuruluştur.

misyon

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, insan sağlığına ve çevreye uygun kaliteli uygun ürünler üreterek, sektördeki yerimizi her geçen gün bir üste taşıyıp, her daim güzel bir şekilde anılmak olacaktır.

vizyon

Ürettiğimiz tüm ürünlerde ve hizmetlerde güzel Türkiye’mizin güzel insanlarına sağlıklı ve tertemiz bir hayat sürmelerine katkı sağlayan bir şirket olmaktadır. Bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…

Gülsan Endüstriyel Kimyasalları